ЛАСКАВО ПРОСИМО НА НАШ САЙТ!

 

Шановні мами і тата, бабусі й дідусі найкращого у світі малюка!

Не секрет, що для кожного з Вас своя дитина – це найгарніший, найрозумніший, неповторний і незамінний малюк!
Ще задовго до його появи на світ Ви любили його, уявляли яким він народиться та мріяли про те щоб він був здоровий.
А яке щастя відчуває кожен з Вас, коли дитина починає проявляти свої почуття й емоції: вона жваво махає ручками, коли бачить Вас, і посміхається у відповідь на Вашу посмішку!
І, звичайно, усі з нетерпінням чекають, коли ж вона заговорить?!
Як відомо мовлення не передається спадково, воно формується поступово, з перших днів життя, з ростом дитини, у процесі спілкування з нею.
Рівень розумового розвитку малюка і розвиток його мовлення пов'язані нерозривно. Мовлення – одне з найголовніших засобів пізнання світу, а це означає, що погано розвинене мовлення, перешкоджатиме повноцінному розвитку особистості Вашої дитини. Тому дуже важливо вчасно виявити недоліки, що з'явилися, у мовленні Вашого малюка.
Якщо Ви помітили, що Ваша дитина неправильно вимовляє деякі звуки, її мовлення нечітке; якщо Вашій дитині вже 3 роки, а вона ще не почала розмовляти; якщо Вам здається, що мовлення Вашої дитини відрізняється від мовлення її однолітків - тоді цей сайт підкаже Вам що слід робити в даній ситуації.
Можливо, Вам буде цікаво довідатися, чи правильно формується мовлення Вашої дитини, і чи існують деякі закономірності мовленнєвого розвитку дітей? Чи можуть батьки самостійно допомогти дитині виправити вади мовлення, а в яких випадках краще звернутися до кваліфікованого фахівця?
Відповіді на ці та інші запитання ми спробували розмістити на нашому сайті!
Якщо у Вас виникли більш конкретні питання, що стосуються саме Вашого малюка, надсилайте їх нам.
Завжди раді спілкуванню з Вами!